Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Jabłoniowej w Katowicach na Dębie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Budynek ma zamontowany domofon.
Miesięczny wynajem w wysokości 1400 zł, dodatkowo media płatne wg zużycia oraz C.O. w wysokości 240 zł/miesiąc. Wymagana kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Preferowane osoby bez zwierząt. Mogą być studenci.
W mieszkaniu pozostają meble pokojowe, łazienkowe i kuchenne oraz sprzęt (zlew, lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem wolnostojąca, pralka, TV).
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna plastikowe. Instalacje w dobrym stanie. Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej. Ciepła woda z Vaillanta. Założone liczniki na gaz, prąd, wodę oraz podzielniki C.O. Możliwość podłączenia linii telefonicznej. Dostępny Internet oraz TV kablowa (UPC).
Mieszkanie środkowe, rozkładowe z widokiem na podwórko, nasłonecznione od południowego-zachodu. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodu.
Spokojna okolica. W pobliżu przedszkole, szkoła, plac zabaw, kościół, przychodnia, apteka, poczta, bank, sklepy, supermarket, centrum handlowe, park, tereny rekreacyjne oraz przystanki autobusowe.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, W przypadku zainteresowania ofertą dokonamy pełnej weryfikacji. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem danych jest Siemion.pl sp. z o.o.