Biuro Nieruchomości

Doświadczenie na rynku nieruchomości jest naszym atutem. Ponad 15 lat pracy na rynku nieruchomości, około tysiąca zrealizowanych transakcji sprzedaży i najmu, blisko 5 tysięcy obsłużonych klientów daje gwarancję na prawidłowe wykonanie zlecenia i szybkie znalezienie chętnych na zakup lub wynajęcie oferowanych nieruchomości.

Nieruchomości Siemianowice
15 lat na rynku
nieruchomości
Nieruchomości Siemianowice
953 zrealizowanych
transakcji sprzedaży
Nieruchomości Siemianowice
4753 obsłużonych
klientów

 

 

 

Działamy w ściśle wyspecjalizowanym zakresie, by nasi klienci mieli gwarancję, że swój czas poświęcamy wyłącznie dla realizacji ich zleceń. Nasze oferty są dostępne w całej Polsce za pośrednictwem wielu serwisów internetowych. Zatrudniamy licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zakupić, sprzedać, nająć, wynająć, bądź poszukują finansowania zakupu nieruchomości – mieszkaniowych i komercyjnych. Służymy radą i doświadczeniem osobom prywatnym jak również firmom. Obsługujemy kompleksowo każdą transakcję:

  • począwszy od zgłoszenia oferty i ustalenia stanu prawnego nieruchomości,
  • poprzez skojarzenie stron,
  • negocjację cen,
  • negocjację wysokości opłat notarialnych,
  • przeniesienia praw na nabywcę,
  • przekazania nieruchomości / lokalu w używanie.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Kontaktujemy naszych klientów ze sprawdzonymi pośrednikami kredytowymi i ubezpieczeniowymi.

Działamy głównie w województwie śląskim, a w szczególności w miastach: Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Wojkowice, Bobrowniki, Dobieszowice oraz innych okolicznych miastach i gminach. Przyjmiemy do sprzedaży lub wynajmu wszelkie nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami oraz korzystania z naszych usług.